775 777 577
OPRAVA A ODTAH

Nabourali Vám auto při dopravní nehodě, kterou jste nezavinili?

Naše společnost Vám nabízí v rámci projektu EU zcela nadstandardní a bezplatný komplex služeb, který za Vás řeší problémy spojené s dopravní nehodou.
Vyřídíme za Vás vše na pojišťovně. Zapůjčíme Vám náhradní vůz, zajistíme odtah vozidla a dohlédneme na jeho kvalitní opravu v dohodnutém servisu. Všechny tyto služby jsou pro poškozené dopravní nehodou zcela ZDARMA.

Zní Vám to trochu neuvěřitelně?
A ptáte se, proč jsou naše služby ZDARMA?

Oprava poškozeného vozidla

Zapůjčení náhradního vozidla ZDARMA není vázáno na určitý autoservis, záleží pouze na Vás, kam si své vozidlo dáte opravit. V případě potřeby Vám ovšem můžeme na Vaši žádost služby spojené s opravou Vašeho poškozeného vozidla bezplatně zajistit.
Spolupracujeme se značkovými i neznačkovými autoservisy, ve kterých Vám můžeme sjednat v rámci našich bezplatných služeb přednostní opravu Vašeho poškozeného vozidla. Dále nabízíme možnost využít opravy v některém z našich smluvních autoservisů.

Tip:
Považujeme za nutné Vás upozornit, že vhodným výběrem autoservisu můžete předejít snížení Vašeho pojistného plnění o výši tzv. amortizace, tedy předejít neproplacení celé faktury za opravu!

Než se rozhodnete, jaký autoservis pro opravu Vašeho vozidla zvolíte, doporučujeme Vám zjistit si, jaká výše škody Vám ve smyslu § 442 občanského zákoníku vlastně na vozidle vznikla.

S čím to souvisí?
Problém především spočívá v tom, že praxe pojišťoven při přiznání náhrady škody uvažuje u náhradních dílů použitých k opravě s tzv. amortizací, což často vede k absurdním důsledkům, že poškozený za účelem uvedení vozidla do původního stavu musí doplácet na jednání škůdce.

Pokud však realizujete opravu v některém z našich smluvních autoservisů, nemusíte se zde již dále z(ne)hodnocením sami zabývat, protože v rámci zastoupení tuto analýzu ZDARMA provedeme za Vás a následně Vám i poradíme! Stačí nás kontaktovat!

V konečném důsledku tímto eliminujete Váš doplatek za opravu v případě, ve kterém by Vám pojišťovna určitě ponížila Vaše pojistné plnění o výši tzv. amortizace.

Jaké jsou výhody zadání opravy u našeho smluvního servisu? více

  • Vaše vozidlo Vám bude vydáno opravené ihned po ukončení opravy bez nutnosti její platby, popřípadě bez čekání na tzv. krycí dopis od pojišťovny.
    Převážná většina autoservisů Vám nevydá Vaše opravené vozidlo až do doby, dokud neobdrží k fakturované částce tzv. krycí dopis od pojišťovny, nebo případnou platbu za opravu. Takováto prodleva mezi ukončením opravy, respektive zasláním faktury za opravu na pojišťovnu a vystavením krycího dopisu může být až několikadenní.
  • Smluvní servisy naší společnosti s Vámi zkonzultují nejvhodnější způsob opravy Vašeho poškozeného vozidla a zajistí důkladnou prohlídku, popř. dodatečnou doprohlídku po demontáži poškozených dílů.
  • Především však po konzultaci s námi udělají maximum proto, aby v případě, kdy bude ze strany pojišťovny hrozit uplatnění tzv. amortizace, byl Váš doplatek do fakturované částky za opravu co možná nejmenší nebo úplně eliminován! Krácení částky za náhradní díly použité při opravě poškozeného vozidla je ze strany pojišťoven běžné především u starších vozidel, případně u vozidel s větším počtem najetých kilometrů.

Tip:
Víte, že rozhodnutí pojišťovny o statutu totální škody u Vašeho vozidla nic neznamená? Klidně si ho můžete nechat opravit a provozovat dál!

Odtah a přeprava

Jako poškozený máte nároku na odtažení Vašeho nepojízdného vozidla z místa dopravní nehody do autoservisu nebo do místa bydliště a rovněž máte nárok na uskladnění vozidla po dobu nezbytně nutnou. Dále máte nárok na přepravu posádky poškozeného vozidla a přepravovaných věcí do cílového místa nebo do místa bydliště.

EXPERT ASSISTANCE Vám v rámci svých bezplatných služeb zajistí tyto služby taktéž zdarma a tím Vám ušetří nemalou finanční částku a spoustu nervů a času při proplácení výdajů za tyto služby u pojišťovny.

Tak a nyní již určitě nemáte důvod, proč byste si sami měli vyřizovat škodu, kterou Vám někdo způsobil!

Věnujte se dál bezstarostně svým činnostem a tyto nepříjemnosti přenechejte společnosti EXPERT ASSISTANCE!