775 777 577
NÁHRADNÍ VŮZ ZDARMA

Nabourali Vám auto při dopravní nehodě, kterou jste nezavinili?

Ať už využíváte vozidlo ze soukromých nebo firemních důvodů, jistě jste pak nuceni hledat odpovědět na následující otázku:
„Čím budu jezdit po dobu opravy, nebo po dobu vyřízení pojistné události na mém poškozeném vozidle?“

Řešení je jednoduché!
Jestliže pojistnou událost budete vyřizovat prostřednictvím EXPERT ASSISTANCE, zapůjčíme Vám náhradní vozidlo zcela ZDARMA.

Naše společnost Vám nabízí v rámci projektu EU zcela nadstandardní a bezplatný komplex služeb, který za Vás řeší problémy spojené s dopravní nehodou.
Vyřídíme za Vás vše na pojišťovně. Zapůjčíme Vám náhradní vůz, zajistíme odtah vozidla a dohlédneme na jeho kvalitní opravu v dohodnutém servisu. Všechny tyto služby jsou pro poškozené dopravní nehodou zcela ZDARMA.

Zní Vám to trochu neuvěřitelně?
A ptáte se, proč jsou naše služby ZDARMA?

Nacházíte se v roli poškozeného, do které jste se nedostali vlastní vinou, tak proč tedy zdarma nevyužít všech svých práv za pomoci EXPERT ASSISTANCE? Mezi Vaše nároky patří mj. i bezplatné zapůjčení náhradního vozidla. Bez ohledu na to, sloužil-li Vám Váš poškozený vůz k soukromým nebo podnikatelským účelům, obraťte se na nás se žádostí o poskytnutí bezplatného zapůjčení náhradního vozidla!

Tip:
O bezplatné zapůjčení náhradního vozidla můžete žádat i v případě, že jste již sami nahlásili pojistnou událost na pojišťovně, nebo i v případě, kdy jste již zadali opravu svého poškozeného vozidla do autoservisu!

Nabízíme Vám osobní vozidla všech tříd a podnikatelům pomůžeme se zajištěním náhradních užitkových vozidel. Všechna vozidla mají sjednáno jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění proti poškození, odcizení a živelným událostem. Jejich stav a mobilita je neustále udržována v perfektním stavu, což zaručuje jejich bezproblémové užívání našimi klienty. Díky spolupráci s našimi partnery jsme připraveni splnit Vaše konkrétní požadavky na typ nebo velikost náhradního vozidla.

Tip:
Náhradní vůz Vám bezplatně přistavíme do Vámi předem určeného místa.

Tak a nyní již určitě nemáte důvod, proč by jste si sami měli vyřizovat škodu, kterou Vám někdo způsobil!

Věnujte se dál bezstarostně svým činnostem a tyto nepříjemnosti přenechejte společnosti EXPERT ASSISTANCE!

Tip:
Nenechte se zmást případným tvrzením neseriózních pojišťoven, které se Vám snaží prostřednictvím svých zaměstnanců upírat Váš nárok na náhradní vozidlo z důvodu úspory jejich finančních nákladů. Pojišťovny jsou podnikatelské subjekty a není v jejich zájmu upozorňovat Vás na všechny Vaše nároky, které pro ně samotné znamenají jen snížení jejich zisku. Například mýtus pojišťoven o tom, že nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla má pouze poškozený podnikatel, není pravdivý.

Max. možná doba zapůjčení náhradního vozidla se odvíjí od charakteru řešení škody: více

  • Parciální (opravitelná) škoda
    Máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy Vašeho poškozeného vozidla včetně doby před opravou, pokud s vozidlem nemůžete z důvodu jeho nepojízdnosti disponovat.
  • Totální (úplná) škoda
    Máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla do doby vyplacení pojistného plnění za Vaše poškozené vozidlo, popřípadě do doby obstarání si nového vozidla, nastane-li tato varianta dříve.
  • Rozpočet nákladů na opravu (svépomoc)
    Máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu prokázané opravy Vašeho poškozeného vozidla, maximálně na počet dní, který je stanovený výpočtem expertním systémem.

Tip:
Víte, že rozhodnutí pojišťovny o statutu totální škody u Vašeho vozidla nic neznamená? Klidně si ho můžete nechat opravit a provozovat dál!